Doplňky k nožům a služby zákazníkům

 

Služby pro zákazníky

Doplňky k bojovým nožůmKaždý zákazník má možnost při zadávání zakázky na výrobu bojového nože ovlivnit parametry i vzhled bojového nože tím, že si může vybrat:

  • druh základního materiálu - oceli, ze které bude daný bojový nůž vyroben
  • základní tvar bojového nože, tvarování čepele nože, zdobení čepele bojového nože
  • barvu materiálu a povrchovou úpravu střenky bojového nože
  • jak bude zhotoveno pouzdro bojového nože z kydexu přímo na míru
  • zákazník může také upřesnit způsob nošení nože a podle toho bude bojový nůž upraven

 

Pouzdra k bojovým nožům

 

Pouzdro bojového nožePouzdro je nedílnou součástí bojového nože a plní dvě základní funkce, chrání nůž proti poškození a také chrání uživatele proti zranění. S využitím vhodného a na míru vyrobeného pouzdra může uživatel nosit a používat jakýkoliv bojový nůž zcela bezpečně. Proto není dobré kvalitu a provedení pouzdra bojového nože podceňovat.

 

Náhraní díly k bojovým nožům a jejich opravy

 

Náhradní díly - při používání bojového nože může dojít k poškození některých jeho částí. Pro tyto případy dodávám náhradní díly /střenky z materiálu G10, šrouby, nýty, části pouzder bojových nožů apod. Náhradní díly dodávám pouze pro bojové nože, které jsme vyrobil.

Opravy bojových nožů - opravy bojových nožů zahrnují práce, které je potřeba čas od času na noži provést, pokud chcete, aby Vám bojový nůž sloužil svému účelu co nejdéle. V rámci opravy provádím například výměnu střenek, přebroušení a vyleštění čepele nože, pískování na čepel nože, kompletní repase bojového nože, obnova poškozených částí nože jako šrouby, nýty, apod..